Zabiegi kosmetyczne mężczyznom nie straszne

Widok mężczyzny u kosmetyczki już od dawna nikogo nie dziwi. Panowie świadomi, jak ważny jest wygląd i higiena, od dawna są duża grupą klientów salonów kosmetycznych. Wiele z nich oferuje specjalne zabiegi dedykowane dla mężczyzn. Poniżej prezentujemy zestawienie najchętniej wykonywanych usług, jakie świadczy męska kosmetyczka. Rzeszów, Warszawa czy prowincjonale miasteczko – wszędzie można znaleźć salony kosmetyczne, które świadczą specjalistyczne usługi estetyczne skierowane do męskiej klienteli.

Poza oczyszczaniem twarzy metodami manualnymi lub mechanicznymi i depilacjami laserowymi, panowie bardzo często (o wiele powszechniej niż można sądzić) korzystają z profesjonalnych zabiegów poprawiających urodę. Jednym z zabiegów, który wybierają panowie jest ostrzykiwanie botuliną. Mimo że skóra mężczyzn starzeje się wolniej i później, to proces ten przebiega znacznie gwałtowniej. W pewnym momencie brwi i policzki opadają, przez co panowie zyskują surowego i srogiego wyglądu. Przyjmowanie botoksu pozwala wygładzić zmarszczki poprzeczne. Ideą tego zabiegu jest zablokowanie połączeń mięśniowo-nerwowych, co skutkuje rozluźnieniem mięśni mimicznych. Po zabiegu twarz zyskuje pogodnego, a tym samym młodszego wyglądu. Co ciekawe, botoks stosuje się także w przypadku leczenia nadmiernej potliwości.

Innym zabiegiem, na który decyduje się wielu mężczyzn jest lipoliza. Podobnie jak w przypadku botoksu jest to zabieg bezinwazyjny. W tkankę tłuszczową wstrzykiwana jest lecytyna, która ma za zadanie trwałe jej rozbicie. W efekcie wewnątrz następuje rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Głównym powodem, dla którego klienci salonów kosmetycznych decydują się na taki zabieg jest chęć pozbycia się drugiego podbródka, pulchnych czy wiszących policzków lub worków pod oczami. Aby skutecznie pozbyć się tych mankamentów zalecane jest powtórzenie zabiegu lipolizy przynajmniej czterokrotnie w odstępie 4 do 6 tygodni.

Kwas hialuronowy (wikipedia.org > informacje) również nie jest obcy męskiej klienteli salonów kosmetycznych. Chęć udoskonalenia niedostatków i zniwelowania efektu upływu lat, które bardzo często wpływają na niską samoocenę, to także męska domena. Zabieg wstrzykiwania kwasu hialuronowego ma na celu poprawę jędrności skóry. Efekt potrafi się utrzymać nawet do 12 miesięcy. Po tym czasie należy powtórzyć zabieg, aby cieszyć się doskonałym wyglądem. Jak widać, również panowie mocno dbają o urodę i często odwiedzają salon kosmetyczny, aby poprawić swój wygląd.

W mieście Rzeszów znajdziemy wiele nowoczesnych salonów kosmetycznych, które oferują swoim klientom różnorodne usługi, w tym zabiegi przeznaczone dla mężczyzn. Personel zatrudniany w salonach kosmetycznych w Rzeszowie jest świetnie przygotowany do swojej pracy, więc warto mu zaufać. Szukając odpowiedniego salonu w internecie, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło: „kosmetyczka Rzeszów”, a otrzymamy wiele wyników, spośród których możemy wybrać najbardziej odpowiadające nam miejsce bazując na opiniach klientów np: swiaturody.com > kosmetyczka > Reszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>