Szczupłe ciało bez wyrzeczeń – zabiegi kosmetyczne na ciało

Piękne ciało bez skalpela?
Zdrowa dieta, systematyczne ćwiczenia oraz predyspozycje genetyczne – to od nich w ogromnym stopniu zależy nie tylko kondycja, ale także wygląd naszego ciała. Niektórzy w pogoni za idealną sylwetką decydują się na ingerencję chirurgiczną, która jest metodą skuteczną, ale nie wolną od potencjalnych komplikacji. Jeśli zdrowy tryb życia nie przynosi nam upragnionych efektów, a operacje plastyczne odstraszają możliwością powikłań, z pomocą przychodzi nam… gabinet kosmetyczny!


Żegnamy cellulit, witamy mniejszy obwód bioder!
Jedne z najpopularniejszych zabiegów na ciało mają za zadanie walkę z uporczywym cellulitem (cellulit > wikipedia.pl). Elektrostymulacja polega na przesyłaniu impulsów elektrycznych do wybranych grup mięśni (takich jak brzuch, uda czy pośladki), pobudzając je do mimowolnych skurczów. W ten sposób tkanka tłuszczowa zostaje szybciej spalana, a my po serii zabiegów, możemy cieszyć się jędrniejszym i gładszym ciałem. Podobne działanie ma liposukcja ultradźwiękowa. Fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie dosłownie rozbijają grudki tłuszczu i wygładzają objęte cellulitem miejsca. Zabiegi antycellulitowe dobrze poprzedzić jest drenażem limfatycznym. Jest to rodzaj masażu polepszający przepływ chłonki w tkankach limfatycznych, świetnie przygotowujący ciało do dalszych zabiegów.

 

Modelowanie sylwetki dokładnie tam, gdzie tego potrzebujemy
Body wrapping, polegający na owijaniu problematycznych partii ciała specjalną folią nie tylko pomoże ujędrnić skórę i przyspieszyć spalanie tłuszczu, ale dodatkowo dzięki zastosowaniu odżywczych masek, nawilży i odżywi ciało. Lifting termiczny wykorzystuje technikę podgrzewania ciała światłem podczerwonym, o kontrolowanej temperaturze. Jest to zabieg polecany szczególnie osobom, które po gwałtownej utracie wagi w wyniku odchudzania lub ciąży, mają nadmiarową, obwisłą skórę na brzuchu lub innych partiach ciała. Kolejną propozycją dla borykających się z dodatkowymi kilogramami jest dermaroller. Jest to sterylny wałek pokryty drobnymi igiełkami, który po wymagających poprawy partiach ciała prowadzi kosmetyczka. Kraków (kosmetyczka > swiaturody.com), podobnie jak inne większe miasta w Polsce, jest miejscem, w którym zabiegi modelowania sylwetki są dostępne w większości dobrych salonów kosmetycznych. Warto także dowiedzieć się czy w wybranym przez nas miejscu dostępne są relaksujące i ujędrniające masaże, które stanowią wspaniałe dopełnienie wyszczuplającej terapii, a dodatkowo jak nic innego redukują stres i uczucie napięcia.

3 thoughts on “Szczupłe ciało bez wyrzeczeń – zabiegi kosmetyczne na ciało

  1. Szczupłe ciało bez wyrzeczeń? Jasne… ale tylko u osób, które mają takie predyspozycje genetyczne. Inni niestety muszę się sporo namęczyć na siłowni, ale satysfakcja jaką odczuwają po osiągnięciu zamierzonego celu – bezcenna 😉

  2. Co za bzdury… Szczupłe ciało bez wyrzeczeń? Nie ma czegoś takiego. Chyba, że ktoś ma takie geny. Zgadzam się z komentarzem powyżej w stu procentach.

  3. Na pewno łatwiej uzyskać piękną sylwetkę korzystając z takich zabiegów niż bez nich.. Ale o ćwiczeniach i prawidłowej diecie też nie można zapomnieć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>