Na jakie zabiegi udać się do kosmetyczki?

Dobre salony kosmetyczne w Lublinie są regularnie odwiedzane przez wiele kobiet, które chętnie korzystają z oferowanych tam zabiegów, żeby nieco poprawić swój wygląd lub po prostu przygotowując się w ten sposób do wielkiego wyjścia – na wesele, studniówkę czy bal sylwestrowy.

Które z zabiegów są warte uwagi i pomogą wyglądać zjawiskowo w ważnym dniu?

Manicure hybrydowy – metoda malowania paznokci, która podbiła serca wielu kobiet. Popularność tego rodzaju manicure wynika przede wszystkim z tego, że dobrze zrobiona aplikacja utrzymuje się w nienaruszonym stanie przez kilka tygodni, zatem kobiety nie muszą zmywać lakieru po zaledwie kilku dniach od momentu jego nałożenia, na przykład ze względu na odpryski. Podczas zabiegu kosmetyczka przygotowuje paznokcie robiąc tradycyjną „obróbkę paznokcia”, czyli usuwa skórki, wyrównuje płytki paznokcia przy użyciu frezarki oraz piłuje paznokcie w kształt wskazany przez klientkę. Następnie na płytkę nakładana jest baza, dzięki której kolejne warstwy lakieru będą lepiej trzymać się na paznokciach. Później kosmetyczka nakłada lakier w kolorze, na który zdecydowała się klientka – można zdecydować się na zrobienie dowolnie wybranych wzorów – ombre czy postacie z bajki – dobra stylistka paznokci jest w stanie stworzyć nawet najbardziej skomplikowane wzory. Ostatnim krokiem jest nałożenie top coatu, dzięki któremu paznokcie efektownie się błyszczą. Każda warstwa musi zostać utwardzona w specjalnej lampie. Efekt utrzymuje się na paznokciach przez około 2-3 tygodnie.

Zagęszczenie rzęs – to kolejny zabieg, który cieszy się dużym uznaniem wśród klientek odwiedzających salon kosmetyczny. Podczas zabiegu kosmetyczka dokleja do naturalnych rzęs klientki rzęsy sztuczne – syntetyczne lub z norek. Dzięki temu rzęsy są dłuższe, gęstsze i bardziej efektowne. Klientki zainteresowanie zabiegiem mogą zdecydować się na aplikację rzęs metodą 1:1 lub którąś z metod objętościowych.

Chcąc poddać się jednemu z zabiegów należy poszukać salonu, gdzie pracują profesjonalistki, których praca cieszy się dobrą opinią wśród klientek. Warto użyć frazy: „kosmetyczka Lublin”, by móc zapoznać się z ofertami poszczególnych salonów w internecie oraz opiniami pań, które już korzystały z ich usług, bowiem źle wykonana aplikacja z pewnością nie będzie wyglądać efektownie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>